Sveiki užsukę! Esu Gintarė - barista, keliautoja, geografijos studentė ir būsima mokytoja. Nuo pat mažens domėjausi ekologija ir mylėjau mūsų Namus. Pradėjusi eiti Zero Waste gyvensenos link dalinuosi savo išgyvenimais ir kelione nulio link. Dar nesu šios srities ekspertė, tačiau gyvenu ir mokausi. Pasisemkite idėjų ir mokykimės gyventi švariau kartu. Nes viskas, ko reikia nuliui, yra idėjos.